شرایط و ضوابط فروشگاه

1. نظرهای طرح شده کاربران را ممکن است در راستای رعایت قوانین فضای مجازی کشور ویرایش شود و اگر نظر یا پیامی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آبی‌سان می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی بهره برداری کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت آبی‌سان، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب قانون محتوای مجازی به آبی‌سان اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

2. نگهداری و حفظ رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران باید از افشای آن به اشخاص دیگر اجتناب کنند.

3. در صورتی که کاربری شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی، باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند

4. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد بالا توسط کاربران باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه آبی‌سان را از خود سلب می‌کند.

5. آبی‌سان همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما همه تلاش خود را می کند تا از اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری نماید.

6. اگر تمایلی به دریافت پیام ها، ایمیل‌ها و خبرنامه‌های آبی‌سان ندارید، می‌توانید با ارسال کلمه “لغو عضویت” در صفحه ایمیل به مجموعه اطلاع دهید.

7. در صورت هرگونه سئوال، نگرانی و با دفتر مرکزی و واتس آپ مجموعه تماس حاصل نموده تا کارشناسان ما به آن رسیدگی نمایند.