چرا دریم لایت

دریم_لایت

تعریفی از دریم لایت

الگو جدید چراغ‌های خواب و رومیزی به نام بالبینگ نوعی از لامپ‌های دو بعدی تخت هستند که با روشن شدن چراغ به لامپ سه بعدی یا دریم لایت شبیه می‌شوند.

اما چه چیزی باعث جذابیت دریم لایت ها می‌شود …؟

اگر لامپ‌های بالبینگ یا دریم لایت را در حالت روشن در فضای بسته مشاهده کند شاید در نگاه اول متوجه مسئله غیرعادی نشوید، درواقع چراغ خوابی را مشاهده کنید که کاملا با ابعادی برجسته و وجوهی مختلف به شکلی زیبا خودنمایی می‌کند، اما همه این تصورات تا زمانیست که بخواهید از نزدیک این نوع چراغ را بررسی کنید، آن زمان است که متوجه مسطح بودن آن خواهید شد.
بله! دیریم لایت نوعی از چراغ‌ها برای تغییر درک عادی ما از فضاست و تلاش دارد با ادراک ما نسبت به آنچه می‌بینیم بازی کند.

دریم_لایت_1
دریم_لایت_1

دریم‌ لایت چیست!!!؟

دریم لایت یا بالبینگ‌ها عموما لامپ‌های هستند که از اشکال محیطی و نماد‌های سمبلیک الهام گرفته‌اند و با تکنولوژی خاص خود به بهترین شکل آن‌ها را می‌توانند نمایش دهند.

در این لامپ‌ها رنگ سایه‌ها نقشی اساسی را دارند و با طرح‌های مختلف خود باعث ایجاد توهمی نوری و تبدیل اشکال دو بعدی به سه بعدی خواهند شد.

منظور از سایه رنگ…

همانطور که در مقالات قبلی آبی‌سان عنوان شده، دریم لات تشکیل شده از پایه‌های با نور ال ای دی و صفحه پلکسی ضخیم.
درواقع سایه رنگ‌ها به خطوط متعدد نقش بسته به روی صفحه پلکسی گفته می‌شود که با روشن شدن چراغ بالبینگ این خطوط باعث ایجاد طرح‌هایی شگفت انگیز در قالب چراغ خواب یا چراغ رومیزی خواهد شد.

دریم لایت همین است ایجاد توهم نوری و بازی با ذهن‌های خلاق…

نتیجه:

مجموعه آبی‌سان با کادری آشنا به حوزه نور و روشنایی در صدد است با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و به کارگیری بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تعریف جدیدی از دکوراسیون با استفاده از دریم لایت‌های جذاب را اریه دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *